|
Thông tin chi tiết sản phẩm:
Thanh toán:
|
| Tên sản phẩm: | Matt Surace Casting Roller Film Precoating Lamination | Từ khóa: | Vòng đúc, Vòng làm lạnh |
|---|---|---|---|
| ốc và đồng trục của con lăn: | ≤0,005mm | Chiều kính cuộn:: | trong vòng Φ1600mm |
| Xử lý bề mặt: | gương bóng, gương siêu mịn, mờ/mờ, lăn chống dính | Biến dạng tổng thể: | <0,05 mm khi tải đầy đủ |
| cân bằng động: | G2.5 | Lỗi nhiệt độ bề mặt cuộn: | ± 0,5 ~ 1°C; |
| Làm nổi bật: | Vòng đúc công nghiệp có cân bằng động,Vòng xoắn ốc dòng chảy làm mát chính xác,Vòng cuộn công nghiệp đường kính lớn Φ1600mm |
||
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Roller diameter | within Φ1600mm |
| Cylindricity and coaxiality | ≤0.005mm |
| Thickness of the coating | 50~80um |
| Roller surface temperature error | ±0.5~1℃ |
| Surface Treatment | matt surface |
| Running speed | 800 meters/min |
| Overall deformation | <0.05 mm at full load |
| Dynamic balancing | Q=3.2 during operation |
Founded in 2008, Huatao Group is a professional supplier of various rollers for paper, corrugated board, rubber & plastic industry, and nonwoven fabric industries with over 15 years of experience.
Our Products Include:
Our products have been exported to more than 96 countries with excellent reputation. We understand each customer's unique requirements and provide matching superior quality products with reliable service.
Người liên hệ: Maple
Tel: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567